Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

SAMSUN EVDEN EVE NAKLİYAT 0543 209 10 19 FİRMASI EVDEN EVE NAKLİYAT

Öğeyi Oyla
(2 oy)
Yazan  | Kategori: Samsun Evden Eve Nakliyat

SAMSUN EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMASI , CLASS EVDEN EVE NAKLİYAT
 0543 209 10 19

Samsun evden eve nakliyat firması olan CLASS evden eve nakliyat  sektöründe ev taşımacılığında profesyonel hizmet vermektedir. Bilindiği üzere Samsun evden eve  sektörü sadece eşyaların taşınması değil , alışılan anılarınızla dolu yuvanın başka bir şehire taşınmasıdır. Yani nakliyat yapılması gereken eşyalarla beraber yeni yuvayı başka şehire götürmektir. CLASS nakliyat,  Samsun evden eve nakliyat sektöründe yılların vermiş olduğu tecrübelerini kullanarak sizlerin taşıtmak istediği eşyalarını özenle taşımaktadır.

Samsun evden eve nakliyatta dikkat ettiğimiz noktalar:

Değerli müşterimiz. Sizlere tüm yapıtğımız nakliye işlerini referans gösterebilmemizin en büyük nedeni biz sizlerin eşyalarını taşırken aşağıdaki kurallarımızla hareket etmekteyiz.

·         Samsun evden ene nakliyat işini pat pat poşetleri diye tabir ettiğimiz cizilmeyi ve zedelenmeyi engelleyen plastik malzeme ile eşyalarınızı paketlemekteyiz.

·         Beyaz eşyalarınız taşırken en güvenli şekilde paketleyip, beyin sistemlerine zarar gelmemesi için aracımıza doğru bir şekilde aktarmaktayız.

·         Samsun evden eve işinden Mobilyalarınız taşımadan önce uzman ekimiz tarafından demontaj işlemi yapılıp ardından battaniyelere sarılarak aracımıza aktarılır.

·         Mutfak eşyalarınızdan her hangi bir malzeme kaybolmaması için özel bölmelerde götürmekteyiz.

·         Gerek Samsundan şehirler arası , gerekse diğer şehirlerden Samsun bölgesine taşınacak eşyarı yol durumlarına göre aracımıza istiflemekteyiz.

·         Samsun evden eve nakliyat sektüöründe 20 yılı aşkın tecrübemizle hizmet vermekteyiz.

·         Evden eve nakliyat Samsun bölgesinde profesyonel hizmet anlayışımızdan taviz vermemekteyiz.

·         Evden eve Nakliyat işinde uygun fiyata Profesyonel hizmet…

Biz Samsun’da hizmet veren güvenilir , marangozlu , uzman kadrolu , işini zamanında yapan profesyonel bir ekibiz. Eşyalarınızı değil ANILARINIZI taşıyoruz.CLASS Samsun  Evden Eve Nakliyat

Samsun evden eve nakliyat , evden eve taşımacılık , ev nakliyesi , Samsun nakliyat , Samsun nakliyat firması gibi aramalar için en doğru adres olan CLASS Nakliyattan , Samsun evden eve işlerinizi halletmemiz için mutlaka fiyat alın  0543 209 10 19

Okunma 75064 defa
Son Düzenlenme Perşembe, 11 Ağustos 2016 09:03

2 yorum

  • Alim Alim
    Yorum Linki Pazar, 30 Ekim 2016 14:54

    samsun istanbul arası evden eve nakliyat kelime ile arama yaptıgımda sizler karşıma çıktınız. Eşyalarımız taşıtma noktasında tereddütte kalmıştım. Ama gelen ekibiniz eşyalarımı çok güzel sardı. Samsundan İstanbula sizle taşındığıma hiç pişman olmadım. '2 sene sonra inşallah istanbuldan samsuna da sizinle taşınacağım. İyi çalışmalar.

  • Mehmet Emin Mehmet Emin
    Yorum Linki Pazar, 30 Ekim 2016 14:50

    samsun evden eve nakliyat firmaları arasında çok araştırma yaptım. Ve ev eşyalarımı taşıtmak için sizi tercih ettim. Samsundan Ankaraya nakliyat işimizi size yaptırdım. Ekibinizin çalışmasına hayran kaldım. Hepinize çok teşekkür ederim.

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.
Samsun Evden Eve Nakliyat